Teenistujad

Nimi

  

Telefon

Vastuvõtuaeg

Ametnikud

Vallasekretär

Mare Rabi

mare.rabi@nissi.ee    

608 7394
55 33 231

Teisipäev 14.00 - 18.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

 

Sekretär-perekonnaseisuametnik

Heli Puusepp

heli.puusepp@nissi.ee   

 608 7231

 

Finantsjuht

Reet Sandvik

reet.sandvik@nissi.ee            

608 7292

Teisipäev 14.00 - 18.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Humanitaarvaldkonna juht

Riina Haljasoks

riina.haljasoks@nissi.ee

608 7208

Teisipäev 14.00 - 18.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Sotsiaaltöö spetsialist (lastekaitse valdkonnas)

Triin Taal
triin.taal@nissi.ee             

608 7236

Teisipäev 14.00 - 18.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Sotsiaaltöö spetsialist (täisealiste hoolekanne)

Loona-Liis Mardim

loona.mardim@nissi.ee

 

608 7203

Teisipäev 14.00-18.00

Neljapäev 9.00-13.00

 

Sotsiaaltöötaja  vastuvõtuaeg

Turba Raamatukogus reedeti 11.00 - 13.00

Lehetu Külakeskuses:

   13. jaanuaril 2017 kell 9.30 - 10.30

   17. märtsil 2017 kell 9.30 - 10.30

   12. mail 2017 kell 9.30 - 10.30

 

Maatoimingute spetsialist

Raivo Tammert

raivo.tammert@nissi.ee        

608 7153

Teisipäev 14.00 - 18.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Ehitusspetsialist

Kalju Kallaste

kalju.kallaste@nissi.ee             

608 7209

Teisipäev 14.00 - 18.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Keskkonnaspetsialist

Katrin Kask

katrin.kask@nissi.ee

608 7276

5551 0740

Teisipäev 14.00-18.00

Neljapäev 9.00-13.00

Töötajad

Jurist

Andres Pitk
andres@kernu.ee    

608 7148

Kolmapäev 9.00 - 16.00

Reede 9.00 - 16.00

Raamatupidaja 

Tiina Schleicher
tiina.schleicher@nissi.ee

608 7393

5561 5366

 

Raamatupidaja

Liivika Heinpalu

liivika.heinpalu@nissi.ee

608 7393