Ametnike puhkused 2017. aasta suvekuudel

humanitaarvaldkonna juht Riina Haljasoks 03.07-31.07.2017
   
ehitusspetsialist Kalju Kallaste 19.06-18.07.2017
  21.08-27.08.2017
keskkonnaspetsialist Katrin Kask 12.06-25.06.2017
  17.07-25.07.2017
vallavanem Ermil Miggur 17.07-30.07.2017
sekretär-perekonnaseisuametnik Heli Puusepp 26.06-16.07.2017
  18.08-25.08.2017
vallasekretär Mare Rabi 17.07-04.08.2017
finantsjuht Reet Sandvik 03.07-18.07.2017
  08.08-17.08.2017
maatoimingute spetsialist Raivo Tammert 22.07-26.08.2017

 

Teenistujad

Nimi

  

Telefon

Vastuvõtuaeg

Ametnikud

Vallasekretär

Mare Rabi

mare.rabi@nissi.ee    

608 7394
55 33 231

Teisipäev 14.00 - 17.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

 

Sekretär-perekonnaseisuametnik

Heli Puusepp

heli.puusepp@nissi.ee   

 608 7231

 

Finantsjuht

Reet Sandvik

reet.sandvik@nissi.ee            

608 7292

Teisipäev 14.00 - 17.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Humanitaarvaldkonna juht

Riina Haljasoks

riina.haljasoks@nissi.ee

608 7208

Teisipäev 14.00 - 17.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Sotsiaaltöö spetsialist (lastekaitse valdkonnas)

Triin Taal
triin.taal@nissi.ee             

608 7236

Teisipäev 14.00 - 17.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Sotsiaaltöö spetsialist (täisealiste hoolekanne)

Loona-Liis Mardim (teenistussuhe peatunud)

 

 

 

 

 

Sotsiaaltöötaja vastuvõtuajad suvel:

Turba Raamatukogus 16. juunil ja 14. juulil kella 11.00 - 13.00.

Lehetu Külakeskuses vastuvõttu ei toimu.

 

Maatoimingute spetsialist

Raivo Tammert

raivo.tammert@nissi.ee        

608 7153

Teisipäev 14.00 - 17.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Ehitusspetsialist

Kalju Kallaste

kalju.kallaste@nissi.ee             

608 7209

Teisipäev 14.00 - 17.00
Neljapäev 9.00 - 13.00

Keskkonnaspetsialist

Katrin Kask

katrin.kask@nissi.ee

608 7276

5551 0740

Teisipäev 14.00-17.00

Neljapäev 9.00-13.00

Töötajad

Jurist

Andres Pitk
andres@kernu.ee    

608 7148

Kolmapäev 9.00 - 16.00

Reede 9.00 - 16.00

Raamatupidaja 

Tiina Schleicher
tiina.schleicher@nissi.ee

608 7393

5561 5366

 

Raamatupidaja

Liivika Heinpalu

liivika.heinpalu@nissi.ee

608 7393