« Tagasi

Saue valla Aasta tegu 2017 – samas liigas mängivad Kernu, Nissi ja mõlemad Saued

Aasta tegu 2017 konkursil toimub esimest korda suuremas konkurentsis, samas liigas pannakse hindamisele mõlema Saue ja ka Kernu ja Nissi ägedamad teod.

Öeldakse, et ega eestlane napilt kedagi kiitma või kellelegi tunnustavalt õlale patsutama ei lähe. Ja siis öeldakse, et igaüks seda sisimas ikka vaikselt ootab. Nüüd on lihtne võimalus kõva häälega oma poolehoiuavaldus välja öelda.

Saue ühendvalla aasta tegu 2017 on auhind, mis antakse, et tunnustada kogkonnale olulise tähtsusega ettevõtmist ja selle eestvedajat. Saue valla aasta teole oodatakse ettepanekuid koos põhjendusega ja esitamisel ei peaks end liialt ahistama mingite kriteeriumitega.

See võib olla juhitud nii ettevõtte, omavalitsuse, lihtinimese või külaseltsi poolt. See võib olla suur asi – nagu muuseumi avamine, aga samahästi ka väike, keegi tegi kellegi elu palju ilusamaks või on miski, mis võibolla välja suurelt ei paistagi, aga on küla jaoks hullult tähtis.

Esitatavad ettepanekud pannakse hääletamiseks välja alates 2. jaanuarist Saue valla Facebooki lehel, valla kodulehel ja raamatukogudes. Nominendi kinnitab vallavalitsus vastavalt hääletustulemustele ja see pärjatakse veebruaris, kui Saue vald tähistab Eesti Vabariigi aastapäeva piduliku vastuvõtuga.

Kas Nissi valla aasta tegu 2017 võiks olla mõne rajatise valmimine, uus algatus või mõne vana aastatepikkune püsimine?  Esita oma ettepanekud juba täna ja näitame meie tegusatele ja ägedatele, et tegelikult me ikka märkame ja oskame hinnata. Saada oma ettepanek e-postiga aadressile annely.sumre@sauevald.ee ja osale jaanuarikuus hääletusel veebilehel www.sauevald.ee või www.facebook.com/Sauevald