Uudised ja teated

« Tagasi

LEADER toetuste nõustamine 8. märtsil kl 13-17 Nissi vallamajas

Küla terviserada vajab valgustust, soovite teha oma tootele tasuvusuuring või korraldada laager sportlikele vanaemadele ja lapselastele? Kõiki neid ja palju teisi tegevusi on võimalik kaasrahastada LEADER toetustega.

Et LEADER toetustest rohkem teada saada, ootab Lääne-Harju Koostöökogu meetmejuht Ede Teinbas teid nõustamisele 8. märtsil kl 13-17 Nissi vallamajas, Nissi tee 53c, Riisipere. Kohtumisel saab uurida oma projektiidee rahastamise võimalusi või esitada juba konkreetseid küsimusi taotlustingimuste kohta. Võtke ühendust ja leppige aeg kokku 58085407, ede@vomentaga.ee või astuge lihtsalt sisse volikogu saali. Aga ärge ka muretsege, kui teile see päev kohtumiseks ei sobi - leiame võimaluse nõustamiseks kohtuda teile sobival ajal ja kohas. 

Järjekordne LEADER toetuste taotlusvoor Lääne-Harjumaal on avatud juba 3.-10. aprillil 2017. a. Toetusi saavad taotleda nii vabaühendused, ettevõtjad kui omavalitsused. Kevadvooru vahenditega saab teha investeeringuid elukeskkonda ning arendada ettevõtluskeskkonda ja kogukondi erinevate koolituste, õppereiside, uuringute abil. Ärge jätke võimalust kasutama!

 

Toetuse taotlemise kohta leiate täpsema info Lääne-Harju Koostöökogu kodulehel